Ogłoszenie

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Edycji CSW Cup


#1 2009-05-16 18:21:29

gangster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 37
Punktów :   

GTH vs HK

16-05-09 Miał byc rozegrany mecz między tymi 2 klanami dzień wcześniej bylo dogadane wstępnie ze dziś ten mecz rozegramy o godzinie 17 lub przed 18 no Panowie  taki klan a tak w balona sobie leci !!! Odrywałem chłopaków od obowiązków by rozegrali mecz...Była rozmowa na temat Walkowerów ze ani my ani oni nie beda oddawać bo to nie o to chodzi...Zabawa to zabawa ale ludzie denerwuje mnie takie podejscie do sprawy...Wiem ze wcześniej tez my mielismy problemy w rozegraniu tego meczu ale to była czysta sprawa techniczna...Panowie siedzieliście na Ts i mieliście komplet z tego co widziałem ale potem jak pisałem do Niszcza to nagle zaczeliście wychodzic z TS ....To albo tu gramy albo w balona lecimy i oddajemy walkowery...

Offline

 

#2 2009-05-16 18:32:43

.Hk:Senth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 65
Punktów :   12 

Re: GTH vs HK

widzę że na ts wpisaliście już sobie jakiś wyimaginowany wynik... lol, panowie trochę rozwagi na dobrą sprawę to ten mecz powinien byc rozegrany już dawno temu,  no ale wypadła wam tam jakaś przeszkoda, ok nie ma problemu, teraz my mieliśmy kłopot zęby rozegrać mecz o tak wczesnej godzinie, bo potem wy mieliście grać z ZKS klanówkę ligową , także wasza nie dyspozycyjnośc to nie nasza wina , wczoraj jasno mówiłem zeby w razie czego nie było sytuacji z walkowerem jeżeli nam lub wam nie będzie pasowało to trudno przełożymy, no i niestety 17,00 nam nie pasowała... aha i jeszcze jedno nudzi nam ( .Hk:) się już to że odnośnie jakieś klanówki my latamy , przypominamy o terminach, (wyjątek---> klan D[T]N któy sam przyszedł do nas aby to uzgodnić) skoro się dedydujecie grać w CSW Cup i w I lidze to trzeba się liczyć z tym że trzeba grać często aby to pogodzić...
p.s widzę że klan GTH posiada sporą ilośc graczy tak więc dziś ok godz 20,00 śmiało możemy  ten mecz rozegrać , wasza 4 będzie grała z  ZKS a następna 4 z nami...

Ostatnio edytowany przez .Hk:Senth (2009-05-16 18:33:40)

Offline

 

#3 2009-05-16 18:41:10

gangster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 37
Punktów :   

Re: GTH vs HK

.Hk:Senth napisał:

widzę że na ts wpisaliście już sobie jakiś wyimaginowany wynik... lol, panowie trochę rozwagi na dobrą sprawę to ten mecz powinien byc rozegrany już dawno temu,  no ale wypadła wam tam jakaś przeszkoda, ok nie ma problemu, teraz my mieliśmy kłopot zęby rozegrać mecz o tak wczesnej godzinie, bo potem wy mieliście grać z ZKS klanówkę ligową , także wasza nie dyspozycyjnośc to nie nasza wina , wczoraj jasno mówiłem zeby w razie czego nie było sytuacji z walkowerem jeżeli nam lub wam nie będzie pasowało to trudno przełożymy, no i niestety 17,00 nam nie pasowała... aha i jeszcze jedno nudzi nam ( .Hk:) się już to że odnośnie jakieś klanówki my latamy , przypominamy o terminach, (wyjątek---> klan D[T]N któy sam przyszedł do nas aby to uzgodnić) skoro się dedydujecie grać w CSW Cup i w I lidze to trzeba się liczyć z tym że trzeba grać często aby to pogodzić...
p.s widzę że klan GTH posiada sporą ilośc graczy tak więc dziś ok godz 20,00 śmiało możemy  ten mecz rozegrać , wasza 4 będzie grała z  ZKS a następna 4 z nami...

Nie chodzi mi o walkower chodzi o to ze jeszcze dzis omawialismy sprawe na temat meczu i była mowa ze gramy a wczesnie byla tez mowa ze gramy ZKS nie bedziemy miec potem czasu by to rozegrac...Jakos jak my mielismy problem to jakos mialem chwile czasu by przyjsc do was i powiedziec ze mamy problem techniczny...ehhhhhhhhhhh

Offline

 

#4 2009-05-16 18:42:03

Matis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: GTH vs HK

Ciekawi mnie tylko czemu jak mielismy grac to było was 5 na tsie i wszysccy mieliscie wyciszone glosniki i sluchawki wiec jak byliscie o tej godzinie chyba byla to 16 45 to wam pasowalo  ???


Mógł wtedy przyjsc od was 1 i powiedziec o tym ?

Ostatnio edytowany przez ¤Matis¤ (2009-05-16 18:45:16)

Offline

 

#5 2009-05-16 18:47:03

.Hk:Senth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-14
Posty: 65
Punktów :   12 

Re: GTH vs HK

bez obrazy Matis ale z tobą w tej chwili nie rozmawiam, rozmawiam z Gangsterem  (Lider) to że byliśmy to jedno , ale byliśmy wycieszni co świadczy o tym że albo nas nie było itp. Z przykrością stwierdzam że z grupy C jedynymi graczami z którymi dogadaliśmy bez kłopotów w sprawie terminu jest klan D[T]N

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora