Ogłoszenie

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Edycji CSW Cup


#196 2009-02-01 03:37:52

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Philemon i Patience zafundowali sobie małe 69, gdy nagle w trakcie Philemon zagaja:
- Patience, wiedziałaś, że rząd wydał dwa miliony na remont domu prezydenta Mbeki w zeszłym roku?
- O do licha! - odzywa się Patience - to faktycznie sporo kasy.
- A wiesz - mówi znów Philemon - że co 10 minut w Egoli zdarza się 1 gwałt?
- Wow! - odpowiada Patience z podziwem - Philemonie, Ty naprawdę wiesz wszystko!
- Patience - odzywa się po chwili Philemon - wiesz, że Felicia Mabuza-Suttle przeszła operację powiększenia piersi?
- Doprawdy Philemonie! - zdenerwowała się Patience - nawet jeśli wiesz to wszystko, dlaczego mówisz mi to właśnie teraz, gdy uprawiamy sex?
Na to Philemon:
- Pamiętasz, jak zapomniałaś kupić papier toaletowy i przez weekend używaliśmy czasopism? - Tak, pamiętam - odpowiada Patience - i co z tego?
- A więc - kontynuuje Philemon - nadal masz stronę 16 z The Sowetan przyklejoną do tyłka.

Offline

 

#197 2009-02-01 03:38:10

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Edek, Tadek i ich żony pojechali na camping. Edek i Tadek spali w jednym namiocie, a ich żony w drugim. O trzeciej nad ranem Tadek budzi się i woła:
- Niewiarygodne!
Edek się zbudził.
- Co się dzieje? - pyta Edek.
- Muszę iść do namiotu dziewczyn, do mojej żony!
- Po co?
- Na seks! Obudziłem się z najtwardszym, jakiego miałem w całym życiu!
Po chwili Edek mówi:
- Chcesz żebym poszedł z tobą?
- Do diabła, nie! Dlaczego?
- Bo w ręku trzymasz mojego...

Offline

 

#198 2009-02-01 03:38:20

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Jasio podejrzał, jak jego dziadek "załatwiał się" za stodołą. Po chwili pyta:
- Dziadku, co to było takiego, co ci z rozporka zwisało?
Dziadek nie bardzo wie, jak Jasiowi odpowiedzieć, więc mówi:
- To był ślimak.
- Tak też myślałem - mówi Jasio - bo to do ch... nie było podobne!

Offline

 

#199 2009-02-01 03:38:29

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Wraca pijany mąż do domu, a tu jego żona z kochankiem w łóżku!
Żona mówi do kochanka:
- Szybko, właź do szafy!
Kochanek wlazł do szafy, ale przez niedomknięte drzwi wystawał jego fiutek. Mąż wchodzi do pokoju i mówi:
- Cholera, brudno tu wszędzie! Cholera, kurzu pełno!... O, cholera! Nawet grzyby w szafie rosną!

Offline

 

#200 2009-02-01 03:47:31

LWICA_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-12
Posty: 56
Punktów :   

Re: Kawały

MOJA ORYGINALNA WYPOWIEDŹ Z "TS" - WIZA PO ZAMIESZCZENIU NOWEGO TEMATU NA FORUM 2 LIGI Z ZAPYTANIEM "CZY PODOBA CI SIĘ TO FORUM" POPROSIŁ KRISSSA I MNIE O WYPOWIEDŹ ..JA NAPISAŁAM NIE,A KRISSS-"NIE I udziec" ....PO UMIESZCZENIU TEJ ODP WYSZEDŁ.Ja nie wiedząc o tym przy Wizie głośno powiedziałam "popraw tego chuja" śmiechu było zarypiście dużo bo WIZA ZBOQ jeden pomyślał no wiecie o czym (wstyd)     

Ostatnio edytowany przez LWICA_PL (2009-02-01 03:48:26)

Offline

 

#201 2009-02-16 21:04:50

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

No widze ze jak nie zamieszcze dowcipów to jest smutny ten dział.

Offline

 

#202 2009-04-07 17:17:51

Ant3k

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-09
Posty: 58
Punktów :   

Re: Kawały

Doooodawaj nowe

Offline

 

#203 2009-06-03 14:10:37

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Jasiu zakończył szkołę średnią z najlepszymi wynikami i jemu przypadł zaszczyt przemówienia podczas rozdania świadectw. Stanął na podeście i zaczyna:
- Chciałbym bardzo podziękować mojej kochanej mamie za ten wspaniały wpływ, jaki na mnie miała. Za to że zawsze była przy mnie, cały czas mogłem na nią liczyć i że pomagała mi kiedy tylko tej pomocy potrzebowałem. Kocham ją nad życie i nie wiem, kim bym był gdyby nie ona....
Nagle Jasio stęknął, zatrzymał się i zaczął z trudnością literować słowo. Jednak przerwał na chwilkę i w końcu przemówił:
- Przepraszam bardzo za przerwę, ale pismo mojej mamy jest takie niewyraźne!

Offline

 

#204 2009-06-03 14:11:07

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

John i Betty świeżo po ślubie wybrali się na miesiąc miodowy do Niemiec. Kiedy jechali samochodem, John położył dłoń na kolanie Betty. Betty zarumieniła się, po czym mówi do niego:
- John, jesteśmy juz małżeństwem, możesz poruszać się dalej.
No i minęli Niemcy i pojechali do Włoch.

Offline

 

#205 2009-06-03 14:11:19

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Trzech gości umówiło się w knajpie na flaszkę. Przy stoliku robią składkę-każdy dał po 10 zł. Po chwili kelner przynosi flaszkę i mówi: wódka kosztowała 25 zł, zostało 5 zł reszty, żeby było sprawiedliwie ja biorę 2 zł a panom oddaje po 1 zł reszty. Po paru minutach goście liczą: daliśmy 3 banknoty po 10 zł, kelner wydał nam po 1 zł reszty więc wydaliśmy po 9 zł, trzy razy 9 daje nam 27 zł, 2 zł wziął kelner...a gdzie jeszcze 1 zł?

Offline

 

#206 2009-06-03 14:11:43

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Chuck Norris jest samowystarczalny, bo jedyną osobą której Chuck Norris może coś zawdzięczać jest Chuck Norris. Chuck Norris się nie myje. Chuck Norris spojrzy na siebie, a brud sam ucieka.

Offline

 

#207 2009-06-03 14:12:26

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Jedna koleżanka żali się drugiej:
- Mój Kazik jest ostatnio jakiś oziębły w sprawach seksu.
- Podmień mu w czasie kąpieli szampon na taki dla psów - radzi druga - Ja swojemu tak zrobiłam, to po wyjściu spod prysznica rzucił się na mnie, jak jakiś brytan, zaciągnął do łóżka i mało mnie na strzępy nie rozerwał w czasie stosunku!
Minęły dwa dni:
- Beznadziejna ta twoja rada z szamponem dla psów.
- Coś ty? Nie zadziałało?
- Zadziałało. Wyskoczył z łazienki, opier**lił całą kiełbasę z lodówki, a jak mu zwróciłam uwagę, to ugryzł mnie w tyłek i poleciał do tej suki, Kowalskiej z trzeciego pietra..

Offline

 

#208 2009-06-03 14:12:37

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Johnny miał ochotę na seks z koleżanką pracy, wiedział jednak, że ona jest związana z kimś innym... Johnny był coraz bardziej sfrustrowany, aż w końcu pewnego dnia podszedł do niej i powiedział:
- Dam ci 100 dolarów, jeśli pozwolisz, żebym wziął cię od tyłu.
Ale dziewczyna powiedziała NIE. Johnny odpowiedział:
- Będę szybki, rzucę pieniądze na podłogę, ty się pochylisz, a ja skończę zanim zdążysz je podnieść!
Ona pomyślała chwilę i w końcu stwierdziła, że musi skonsultować się ze swoim chłopakiem. Zadzwoniła do niego i opowiedziała mu, o co chodzi. Jej chłopak odpowiedział:
- Zażądaj od niego 200 dolarów. Podnieś je szybko, on nawet nie zdąży ściągnąć spodni. Dziewczyna się zgodziła. Pół godziny później jej chłopak ciągle czekał na telefon. W końcu po 45 minutach sam do niej zadzwonił i spytał co się stało.
- Ten sukinsyn użył monet!!!

Offline

 

#209 2009-06-03 14:12:50

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Przyjaciółka zwierza się przyjaciółce:
– Wiesz, będę miała dziecko.
– Ty! – wykrzykuje druga. – Przecież zarzekałaś się, że ty nigdy nie będziesz miała dzieci! Kiedy się na to zdecydowałaś?
– Nie ja się zdecydowałam, tylko mąż... i to w ostatniej chwili...

Offline

 

#210 2009-06-03 14:13:01

[GTA]WIZA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-11-28
Posty: 256
Punktów :   

Re: Kawały

Kobiecy orgazm ma 5 form:
1. Relaksacyjna: Ach, ach, ach.
2. Uległa: Tak, tak, tak.
3. Geograficzna: Tuu, tuu, tuuu.
4. Religijna: O mój Boże!
5. Kryminalna: Zabiję Cię, jeśli teraz przestaniesz!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wynajem autobusów Piła Visaxinum technologia dual sim Szkoła windsurfingu Hel Otwieranie samochodu Warszawa