Ogłoszenie

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Edycji CSW Cup


#1 2010-04-01 20:49:19

 Karpik

Użytkownik

620297
Skąd: TcZeW
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 34
Punktów :   -1 

[VSI] vs ^N.E^

Zagraliśmy Kryjówkę po czym "zajebisty" klan NE oddał walkowera.

SS:

1.Kryjówka:
http://i39.tinypic.com/eklyz6.jpg

2.Kryjówka:
http://i40.tinypic.com/2h80qd0.jpg

Krótka notka do meczu xD:
Jedna z najśmieszniejszych klanówek w całej mojej karierze w SE...Ubawiłem się jak nigdy hah.
Powiem tylko tyle, że to nie wina klanu VSI że jesteście takim mięsem, że nie umiecie wyjść z 30 pkt. na mapce. Ja wciąż nie mogę wyjść z podziwu jak wy dostaliście się do 1 ligi. Ten kto lepszy ten cziter? Yea. Ten klan który wygrywa cziter? Yea. Ten kto was jedzie jak szmaty- cziter? Yea. Jesteście po prostu tak pierdol*ięci, aż się dziwie, że wy umiecie się komputerem posługiwać. A Misiek to po prostu no comment-widać że ci "pasza" cały mózg wyjadła. Grasz cztery lata w SE? xDD  Wielki Napinaczu od siedmiu boleści...
Podsumowując: Macie zajebiście nasrane we łbach ,więc żyjcie dalej w swoim wyimaginowanym świecie i myślcie sobie, że jako jedyni gracie uczciwie i jesteście super.


JESTEM BOGIEM,UŚWIADOM TO SOBIE!

Offline

 

#2 2010-04-02 07:57:32

FlamE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

karpiczku, dzieci ;D

a ja mam pytanie;/ czy osoba ktora odeszla z klanu(byla zgloszona do CW Cup) i pozniej do niego wrocila, to ma prawo jeszcze gry w turnieju??

Pozdro

Offline

 

#3 2010-04-02 08:20:24

LEGION79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Śmieszny to ty jesteś i ta twoja obłuda grania czysto nigdy nie grałeś czysto nie nie będziesz grał a twoje epitety dotyczące mięsa powiem ci kto to jest mięso Jak grałeś w klanie PBS około 1,5 roku temu przyszyłeś   do DoW  żeby zagrać spara jak się zorientowałeś że stoję na minie i nie mogę jej podnieść taki fajny serw postawiłeś -i tak kilkukrotnie (bo jechałeś na apteczkach) to wyszedłeś  z serwa a reszta twojej ekipy nawet z ts.  Jak grałeś w PBS tez zarzekałeś się że grasz czysto i wyzywałeś innych od mięsa wiec tacy ludzie jak ty to mięso OBŁUDNI. Bo od kiedy po raz pierwszy włączyłeś snajpera zaniedbałeś się intelektualnie.
Czyli jesteś jakieś 3-4 lata do tyłu za swoimi rówieśnikami . A jeśli myślisz że jest inaczej to zobacz na twoje posty nie potrafisz nawet napisać czegoś bez obrażania innych A co do miska nie gra dobrze, ale zawsze czysto i takich ludzi szanuje.  A co do N.E w 1 lidze i twojego podziwu pewnie się zastanawiasz jak to jest grac czysto w twoim wypadku chyba się nie dowiesz.

Ostatnio edytowany przez LEGION79 (2010-04-02 10:31:42)

Offline

 

#4 2010-04-02 09:55:44

LEGION79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Powiedz mi Flame który punkt regulaminu mówi że nie- dzieciaku bo pisać  możne i umiesz ale masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz.

Ostatnio edytowany przez LEGION79 (2010-04-02 10:07:19)

Offline

 

#5 2010-04-02 09:56:48

Abes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Karpik PBS zawsze w mej pamięci nie? Nagrał się tam 2 miesiące i już mu w pamięć zaszło, dosyć to smutne ( Thoron jak my mamy nasrane we łbie to ty już masz sam kisiel i poproś mamę niech pozwoli Ci w końcu iść na miasto i znajdź dziewczynę i ją nie wiem wyzywaj, obrażaj itp. no ale wiem z twoim wyglądem patrząc na zdjęcia zamieszczone na SL będzie to ciężkie zadanie ;] Jeszcze wracając do Szatana, dziecko idz do szkoły, naucz się poprawnej polszczyzny i dopiero porozmawiamy bo patrząc na twoje wypowiedzi i walenie na starą etc. to mi się żal robi twojego poziomu. Jeszcze trochę i przegonisz Adinka.

THORON ale jak to mówiłeś grasz for fun Pozdro dla tych masterów

PS: Czekam na nastepny mecz w SL nie wiem z kim tam gracie ale jestem ciekawy jaki skład wystawicie

Ostatnio edytowany przez Abes (2010-04-02 10:00:27)

Offline

 

#6 2010-04-02 12:22:29

#Ce-ll

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 95
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Abes leszczyku, kozaczku sprzed kompa Zdjęcie które dodałem na SL to były początki snajperskiej kariery hehe xD Ludzie się zmieniają i wyglądam zupełnie inaczej ale ja mam na to ciężko wyjebane co o mnie myślisz dla mnie jestes frajerem który tylko kozaczy zza kompa. Idz podszkol kolegów z NE bo nie widze was w następnej lidze cieniasy.

Swoje już napisałem a Ty sie napinaj Pozdro i wesolych

Ostatnio edytowany przez THORON (2010-04-02 12:23:54)

Offline

 

#7 2010-04-02 12:43:38

FlamE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

LEGION79 napisał:

Powiedz mi Flame który punkt regulaminu mówi że nie- dzieciaku bo pisać  możne i umiesz ale masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz.

ponapinaj sie cos jeszcze ;] zapytalem czy jest taka mozliwosc bo mnie to dziwi ze ktos kto odszedl z klanu do innego ktory sie chwile pozniej rozpadl ( haha ) wraca z podkulonym ogonem do starego i jakby nigdy nic moze dalej grac w turnieju ;/ dla mnie to troche dziwne jest ale coz, kazdy jest na innym "poziomie"  ;]

hmm uswiadom mnie jak co czytam to mam problemy ze zrozumieniem? jezeli cisniesz do regulaminu, to ci powiem od razu ze go nie czytalem bo mi sie nie chce tego robic ;] a spytac sie moglem czy jest cos takiego mozliwe, wiec sie nie napinaj bo pekniesz ;]


Abes napisał:

PS: Czekam na nastepny mecz w SL nie wiem z kim tam gracie ale jestem ciekawy jaki skład wystawicie

to nie badz zbyt ciekawy ;] jakbys byl na tak wysokim poziomie "rozwoju" jak to pisales w opaciu o teksty szatana, to bys zobaczyl na nasz kanal ;] tam jest wszystko wypisane ;] ale coz wysoki poziom to nie wszystko nie?? trzeba miec to "cos" w sobie by sie domyslic ;]

a ja sie zastanawiam czy sklad znajdziecie na wasz nastepny mecz haha


pozdro dla smykow


PS: temat do zamkniecia ;]

Ostatnio edytowany przez FlamE (2010-04-02 12:56:16)

Offline

 

#8 2010-04-02 13:47:51

LEGION79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Flame pisz jak mężczyzna a nie ciągle o tym napinaniu jak wyrostek, a jak nie czytales regulaminu to po co zaczynales ten temat to po raz kolejny dowodzi ze nie wiesz o czym piszesz i nadal nie rozumiesz za wiele.

Offline

 

#9 2010-04-02 15:42:51

FlamE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

jak dla mnie jezeli ktos odchodzi z klanu podczas trwania jakiegos turnieju czy ligi, a potem wraca do niego to przynajmniej w mojej ocenie, rezygnuje z gry w tym turnieju
ale spoko nie chce sie klocic a wyniku to chyba i tak by nie zmienilo wiec trzymaj sie cieplutko

Offline

 

#10 2010-04-02 16:01:20

LEGION79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Przed podjęciem decyzji o tym czy ma grac przeczytałem regulamin i nie było o takim czymś mowy ze nie może grac, jak by było wyraźnie napisane że nie może to by nie grał. Nie ustala się regulaminu w czasie trwania gry.

Offline

 

#11 2010-04-02 16:13:53

LEGION79

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-30
Posty: 10
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

THORON od tego kto będzie w lidze to nie ty decydujesz, bo nie wszystko jest dozwolone dla ludzi którzy nie potrafią rozsądnie  myśleć tak jak ty

Offline

 

#12 2010-04-02 17:20:51

Abes

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Throniku chyba nie wiesz sam co robisz bo to nie jest jedno dwa zdjecia tylko pare ;] Kozaczku zza kompa? Jej ja moge i w rl z toba porozmawiac, nawet przyjechac bo to nie jest zaden problem, ale wiem mama ci nie pozowli Spokojnie Flame jak nie znajdziemy skladu to nie zagramy to tylko gra jak to mówisz Przynajmniej u nas ma szanse zagrac kazdy a co z tego ze u was jest 12-15 ludzi jak i tak gra moze 5 w sezonie, fajnie fajnie. Flame fajny masz nick a wiesz co to? : )

Offline

 

#13 2010-04-02 23:08:24

FlamE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

nie nie wiem moze i przetlumaczysz co oznacza moj nick   ^^ moze i jest u nas 15 ludzi jak t zauwazyles z czego czesc to starzy (pod wzgledem stazu gry i ine tylko xD ) gracze patrz Syrian, lub nawet ja jakbys naupartego chcial (moze nie jestem najstarszy wiekowo, ani pod wzgledem stazu gry w VSI, ale napewno jeden z najdluzej grajacych w SE z SL -mowie od razu VSI to nie jest moj pierwszy klan ), ktorzy albo nie maja czasu albo juz sie nie chce grac w ta badz co badz fajna gierke wiec sie nie dziw ze gra stala 5 ktorzy maja jeszcze ochote na ligowa gre
a wracajac jeszcze do ilosci ludzi w klanie dokladniej obecnie jest u nas 12 ludzi, z czego bodajze 1 jest nie zgloszony do ligi czyli mogacych grac jest 11 tak samo jak u was a jednak my zawsze mamy wystawiony sklad wystarcz sobie dobrze czas zagospodarowac  raz czy dwa rwazy nie pojsc z kolegami na piwko () i mozna zagrac meczyk

ponownie prosze o zamkniecie tematu


pozdro ;*

Offline

 

#14 2010-04-02 23:10:22

FlamE

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-26
Posty: 45
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

by nie bylo ze nie wiem flame= plomien   nawet najglupszy internetowy tlumacz to potwierdza tutaj potwierdzenie )



flame
Tłumaczenie (angielski > polski)Wyświetl tekst transliterowany na alfabet łaciński
płomień

Słownik
rzeczownik

   1. płomień
   2. ogień
   3. żar
   4. miłość

    czasownik

   1. zapłonąć
   2. buchać płomieniem
   3. rzucać ognie

Offline

 

#15 2010-04-02 23:20:03

#Ce-ll

Moderator

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 95
Punktów :   

Re: [VSI] vs ^N.E^

Czekam na Ciebie Abes.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wynajem autobusów Piła Visaxinum technologia dual sim Szkoła windsurfingu Hel Otwieranie samochodu Warszawa